Sale!

Fioretto jeans 670/11.5

1,600.00ден 900.00ден

Тексасни Фармерки

Суровински состав

97% памук

3% Еластин

Промени опција

Дополнителни информации

Величини

26, 27, 28, 19, 30, 31

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fioretto jeans 670/11.5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *