Fioretto Jeans

(2 customer reviews)

1,350.00ден

Fioretto jeans

Женски фармерки тексасно плава боја

Величини 26,27,28,29,30,31

Промени опција

Дополнителни информации

Величини

26, 27, 28, 29, 30, 31

2 reviews for Fioretto Jeans

  1. Teodora Krstesla

    Falavi za prekrasnive farmerki ! Od sega samo kaj vas ke kupuvam!

  2. Sofija Trenovska

    Znaci Perfect! ❤️❤️❤️

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *